31 Ekim 2014 Cuma

Pek Yakında

Bu filmi uzun zamandır beklememizin dışında, birde sponsor olduğunuz için gitmek için cok hevesliydik. Bu sefer basbasa değilde hastane personeliyle birlikte ekipce sinemadaydik.

Filmi buyuk olasılıkla herkesin izleyeceğini düşünüyorum , Cem Yilmaz herkesin kalbinde önemli bir yerde çünkü. 


Filme gelince bir evliligin kurtulma hikayesi , arkadas dayanışması , sanatci kaprisi, bir cocuğun annesi ve babasi birlikte olsun  istemesi.. Filmdeki aşk hikayesi, trajikomik işlenmiş; korsan film satıcısı kocasının yaptığı işten memnun olmayan eş, kocasının artık evden gitmesi gerektiği , boşanmalarının uygun olacağına karar vermiş. Ama Zafer büyük bir istikrarla elindeki tüm sermayesini çektikleri filme yatırarak eşine sürpriz yapıyor ve evliliğini kurtarıyor. Ve arada yaşanan olaylar da bize kahkaha olarak geri dönüyor:)

Cok güzel ve ince espriler var senaryoda, küfür de var bu arada ama cok rahatsız edici degildi. Bol bol misafir sanatci da cabası, kimse kırmamış bu ekibi demekki gelip oynamışlar. Film içine gizlenmiş o kadar çok reklam vardı ki, ince ince güzel mesajlarla seyircinin algılaması daha da kolaylaştırılmış.

Düzeyli hem komedi hem de duygusal bir film izleyip zaman geçirmek isterseniz kaçırmayın derim.

                                                                  İyi seyirler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder