10 Eylül 2014 Çarşamba

Ninja Turtles: Teenage Mutant

Çocukluğumun çizgi filmiydi, geldiği gibi de hemen gitmek istedik Burak'la. İçimizdeki çocuk hala kıpır kıpır olduğundan, çok zevk alacağımıza emin olduğum bir filmdi. Zatende öyle oldu, komik ninjalar, hem kendileri eğleniyordu hem de bizi eğlendiriyorlardı. Tabi kötü Shredder , iyi kalpli ve meraklı April O'Neil de bu filmin olmazsa olmazları.


Ninjaları halkı kurtarmak için çok çaba sarfediyorlar, saklanıyorlar, kendilerine gerek olduğu zamanda hemen halkın yanında oluyorlar. Ne güzel böyle bir koruma gücü:)

Ninjaların lab ortamında üretilip, nasıl hayatta kaldıklarını, April'ın çocukkende iyi bir insan olduğunu, paranın gücü ile de kötü yola girilebileceğinin (şirket sahibi ve Shredder) bir kanıtı bu film.

Ben izlerken çok eğlendim, çünkü 4 kuzenken sürekli bunu izleyip karakterlerine bürünürdük. Pizza sevgimizden buradan geliyor olabilir mi acaba???

İşte karakterler:

Donatello: Mor bandana takan, bilimden sorumlu üye, ismimin başharfi olduğundan sanırım bu bendim.

Michelangelo: Turuncu bandanalı bu üye, hem zıpır, hem de en obur üyedir. Bu Bilgeydi.

Leonardo: Mavi bandanalı bu üye ekip lideriydi. Bu üyemiz Erdem'di.

Raphael: Kırmızı bandanalı son üye ise hırçın ve huysuz üyeydi. Bu üyemizde Merve. Son iki üyeyi hatırlayamıyordum kim kimdi diye, yıllar geçti tabi, Bilge'den tüyo aldım burada:)
Birlikte çok eğlendiğimiz kesindi.

Bu filmede mutlaka gidin, eskilere gittikçe güleceksiniz, güldükçe eğleneceksiniz.
                                                                 Ortadaki dörtlü biziz.
                                                               Bilge- Erdem-Merve
Merve-Didem-Bilge

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder